EVIDENČNÍ LIST

Adresa pro doručování[4]:

Datová schránka[5]:

Telefonické spojení:

Další kontaktní údaje (např. e-mail)[6]:

Telefon pro urgentní komunikaci (např. onemocnění dítěte)[7]:

Údaje o zdravotní způsobilosti ke vzdělávání a o zdravotních obtížích, které by mohly mít vliv na průběh vzdělávání (např. srdeční vada, vysoký krevní tlak, nízký krevní tlak, epilepsie, cukrovka, alergie /na co/, dietní omezení, porucha dýchání, porucha krvácivosti, časté krvácení z nosu, osteoporóza – lámavost kostí, závratě, jiné…, popis obtíží, rozsah omezení, léky):

Údaje o znevýhodnění dítěte, mimořádném nadání, podpůrných opatřeních:[8]

(dítě je pravák, levák, užívá obě ruce stejně, zpráva doporučení školského poradenského zařízení, jiné)

Jiná sdělení[9] (u rozvedených rodičů – č. rozsudku, ze dne, dítě svěřeno do péče):

Poučení: Zákonní zástupci dítěte jsou povinni informovat školu o změně zdravotní způsobilosti, zdravotních obtížích dítěte nebo jiných závažných skutečnostech, které by mohly mít vliv na průběh vzdělávání, a oznamovat škole změny v údajích uvedených v tomto evidenčním listě.

dne

Jméno, příjmení a podpis zákonného zástupce:

Školní rok:

Pracoviště:

Třída:

Zahájení vzdělávání

Ukončení vzdělávání:

Odklad školní docházky na rok:

čj.

ze dne

Mateřská škola Stříbrnice je správcem osobních údajů.

[1] popřípadě místo pobytu na území České republiky podle druhu pobytu cizince nebo místo pobytu v zahraničí, nepobývá-li dítě na území ČR

[2] nepovinný údaj (k zajištění ochrany zdraví a života dítěte, nezbytné ke komunikaci v rámci BOZP)

[3] nebo bydliště, pokud nemá na území České republiky místo trvalého pobytu (adresa pro zasílání písemností)

[4] vyplňte v případě, že se liší od místa trvalého pobytu

[5] nepovinný údaj

[6] nepovinné údaje (k zajištění ochrany zdraví a života dítěte, nezbytné ke komunikaci v rámci BOZP aj.)

[7] při náhlém onemocnění dítěte, pokud je zákonný zástupce nedostupný (např. babička, sousedka atd.)

[8] nepovinný údaj

[9] nepovinné údaje