INFORMACE K ZÁPISU

do  Mateřské školy STŘÍBRNICE pro školní rok 2020/2021

Vážení rodiče .

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy vydalo, v souvislosti s mimořádnými opatřeními vlády k ochraně obyvatelstva v souvislosti s koronavirem a onemocněním COVID-19, opatření k organizaci zápisů k předškolnímu vzdělávání pro školní rok  2020/2021.

Zápisy budou probíhat bez přítomnosti dětí a pokud bude možné i bez přítomnosti zákonných zástupců.

Potřebné dokumenty k zápisu:

Naleznete na webových stránkách.mateřské www.msstribrnice.cz školy a facebookových stránkách mateřské školy. Kdo nemá možnost tisku, tak  se ozvěte na mailovou adresu školy- ms.stribrnice@seznam.cz nebo telefonní číslo školy 606 025 303 a dohodneme se na předání tiskopisů.

1. Žádost o přijetí dítěte do MŠ

(můžete žádost potvrdit přímo u dětského lékaře a tím pádem, nepotřebujete čestné prohlášení a kopii očkovacího průkazu)

1. 2. Evidenční list dítěte

1. 3. Kopii rodného listu dítěte

1. 4. Pokud nepotvrdíte žádost u lékaře,  odevzdáte v MŠ

Čestného prohlášení k očkování (podpis)

Kopii očkovacího průkazu dítěte - ze všech stran

(Dle opatření MŠMT není nutné navštěvovat lékaře. Postačí doložit čestné prohlášení o očkování a kopii očkovacího průkazu. Po ukončení správního řízení budou tyto dokumenty skartovány – ochrana osobních dat.)

Potřebné dokumenty potom doručte do naší MŠ jedním z následujících způsobů:

• do datové schránky školy  4.5. - 11. 5. 2020nx4vnew
  • e-mailem s uznávaným elektronickým podpisem (nelze jen poslat prostý email!)                                         4.5. - 11. 5. 2020 ms.stribrnice@seznam.cz
  • poštou 4.5.- 11. 5. 2020 – nejzažší datum doručení poštou do MŠ je 11. 5. 2020

Adresa MŠ:

Mateřská škola Stříbrnice, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace, 687 09 Stříbrnice 13

• 12. 5. 2020 (9.00 –11.00) vhoďte vše potřebné v obálce do poštovní schránky mateřské školy    (u  vchodu do mateřské školy) ,  nebo osobně ředitelce mateřské školy za stávajících bezpečnostních opatření v ředitelně mateřské školy.

Po obdržení žádostí a ostatních dokumentů, Vám bude uděleno registrační číslo, které obdržíte emailem.

Informace o přijetí či nepřijetí k předškolnímu vzdělávání budou vyvěšeny 29. května 2020 pod registračním číslem, a to:

na webových stránkách  MŠ Stříbrnice

na vchodových dveří mateřské školy

Děkuji za pochopení.                                                                                 Marie Blechová ředitelka MŠ

Naše „otevřená“ škola nabízí:

celodenní péči pro děti od 2 do 7 let,

individuální přístup,

plnění RVP pro MŠ pod vedením kvalifikovaných učitelek,

možnost vzdělávání dětí se speciálními vzdělávacími potřebami,

rodinné a pěkné prostředí školy,

prostornou zahradou,

možnost vycházek do volné přírody,